Роботу громадського транспорту в Чернівцях відновлено на 80%

29.03.2022 12:28   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Станом на сьогодні роботу громадського транспорту в Чернівцях відновлено на 80%. Він курсує з 06:40 до 21:00 години. Нагадаємо, після введення воєнного стану його робота була порушена.
 
На це є об’єктивні причини: вилучення та залучення транспортних засобів у перевізників для забезпечення військових потреб, мобілізація водіїв, збільшення пасажиропотоку, перебої з постачанням палива, а також комендантська година, через яку водії не мали можливості вчасно розпочати роботу, якісно провести санітарну обробку транспорту та його технічне обслуговування.
 
- На жаль, через обмеження урядом капітальних видатків місто не може наразі розширювати муніципальний автопарк, зокрема призупинилась закупівлі 35 замовлених автобусів та оновлення тролейбусного парку, - пояснює Чернівецький міський голова Роман Клічук. - Щоб налагодити роботу, ми щодня співпрацюємо з приватними перевізниками та шукаємо додаткові ресурси для забезпечення потреб мешканців.
 
Міський голова наголосив, що під час повітряної тривоги рух громадського транспорту заборонено. Водії повинні зупинитися на узбіччі дороги, проінформувати пасажирів про сигнал, вийти та рухатися до найближчого укриття, допомагаючи маломобільним групам населення.
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews