За вчорашній день чернівецькі комунальники закінчили ямковий ремонт на вулиці Героїв Майдану, а також відремонтували значну частину Александрі та Комарова. Відновили покриття після розкопок на Руській та Січових Стрільців.
– Дощ і ремонт доріг – одвічні вороги, – кажуть у міській раді. – Ми уважно стежимо за прогнозом погоди, тож коли передали дощ, хлопці з МіськШЕП вирішили попрацювати понаднормово. А все для того, аби для вашого комфорту встигнути відремонтувати якомога більше ділянок.
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули через російську агресію
- У Чернівцях запрацювало нове унікальне обладнання для діагностики серця