Камери фіксації порушень правил дорожнього руху повертають порядок на автошляхах Буковини

18.05.2022 10:25   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін під час прямого ефіру поінформував про процес запуску камер відеофіксації порушень ПДР.

Зараз відновлюється робота системи, яка добре працювала до початку широкомасштабної російської агресії. Недотримання швидкісного режиму є причиною номер один аварій у нашій країні, зокрема, й із людськими жертвами. Саме тому прийшов час повернутися в цьому аспекті до загальноприйнятих правил і зберегти в такий спосіб життя громадян України.

- У поточний момент ситуація на дорогах поволі повертається до норми. Водночас ми пам’ятаємо перші дні після початку повномасштабної російської агресії, коли світлофори на дорогах Києва були відключені та після того, як вони знову запрацювали — скільки водіїв і далі нехтували їхніми сигналами, — зазначив Євгеній Єнін.

Також перший заступник міністра акцентував, що наразі спостерігається значне збільшення кількості учасників дорожнього руху, як у Києві, так і по всій країні, та саме це є вирішальним чинником у прийнятті рішення про повернення практики автоматичної фіксації порушень ПДР. Тим більше, що вона вже довела свою ефективність.

- У певних місцях розташування камер відеофіксації на найбільш аварійно небезпечних ділянках автошляхів спостерігалося зменшення ДТП зі смертельним результатом у три-п’ять разів, — резюмував Євгеній Єнін.

Як відомо, з 16 травня на автодорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей запрацювали прилади фіксації правопорушень, які контролюють дотримання ПДР в автоматичному режимі. Наразі запрацювали 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews