Буковина прощається одразу з п’ятьма синами, які поклали життя за волю і незалежність України

Опубліковано:
3 Червня, 2022 о 09:52
Буковина прощається одразу з п’ятьма синами, які поклали життя за волю і незалежність України
Траур. Фото з мережі Інтернет

Буковина прощається зі своїми кращими синами, які поклали життя за волю і незалежність України в запеклих боях з російськими окупантами.

Старшину Руслана Романчука, воїна військової частини А3892, штаб-сержанта Сергія Ватрича із військової частини А0998 та солдата Андрія Лукіянчука, який проходив службу у військовій частині А4086, в останню дорогу проведуть о 12:00 на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.



Із солдатом Віталієм Мельничуком, що служив у частині А1008, прощатимуться о 10:00 в селі Бочківці.

Солдата Романа Вітанчука із військової частини А3029 проведуть в останній шлях о 10:00 в селі Слобода.

Слава та вічна пам’ять героям! Глибокі співчуття рідним, близьким та побратимам.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #загиблі Герої, #новини буковини, #новини чернівців, #прощання, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка
11:45, 9 Травня, 2025

Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка

Блоги

ТОП новини Буковини: