За два роки Молодіжна рада Буковини реалізувала понад 100 проєктів (ФОТО)

05.06.2022 09:50   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Понад 100 реалізованих проєктів у різних напрямах та 11 створених осередків молодіжної політики у громадах області на рахунку Молодіжної ради Буковини за два роки.
 
Про її досягнення йшлося під час засідання, яке очолила заступниця начальника Чернівецької ОВА Ірина Ісопенко.
 
 
- Впродовж двох років ми зробили великий прорив у розвитку молодіжної політики на Буковині. Ініціатива об'єднання нашої молоді має гарні плоди. Ви вірно служите Україні на своєму фронті – волонтерите, впроваджуєте важливі ініціативи. Дякую вам за плідну роботу. Будьте й надалі незламними та сміливими у своїх планах, – сказала Ірина Ісопенко.
 
Під час засідання говорили про діяльність та досягнення Молодіжної ради при Чернівецькій ОВА. Йдеться, зокрема, про внесені зміни до програми молодіжної політики України, які запропонувала буковинська молодь, створення Молодіжного центру обласного значення, співпрацю з іншими Молодіжними радами, проведення різнопланових заходів, волонтерську діяльність тощо. Крім того, обговорили подальші плани щодо розвитку молодіжної політики на Буковині.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews