У п’яти громадах Буковини створили Центри соціально-побутових послуг для переселенців

15.06.2022 14:25   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

На Буковині створили п’ять мобільних Центрів соціально-побутових послуг для внутрішньо-переміщених осіб. Днями у Хотинській, Вижницькій, Новоселицькій, Сторожинецькій, Чернівецькій громадах закупили відповідне обладнання, саме: пральні машини, машини для сушіння одягу, облаштували місця для розігріву їжі.

Проєкт реалізовано громадською організацією «Фонд «Буковина інноваційна».

- Очікуємо, що це буде першим етапом роботи, адже плануємо спільно з партнерами і надалі забезпечувати базові послуги у громадах: побутові, психологічні консультації та юридичну допомогу, - каже керівниця проєкту Тетяна Мосін.

Обладнання також будуть використовувати для проведення кулінарних майстер-класів для дітей 6-16 років.

Придбану побутову техніку передали на баланс організацій-партнерів, які зможуть мобільно передавати її до найбільш заселених прихистків на території своєї громади. Загалом станом на початок червня вказаним обладнанням користується 321 особа.

Партнери проєкту стали громадська організація «Центр розвитку громад: Ідея, Дія, Результат» (Вижницька ТГ), комунальна установа «Агенція розвитку міста» Хотинської міської ради (Хотинська ТГ), громадська організація «Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці» (Новоселицька ТГ), громадська організація «Ми з України» (Сторожинецька ТГ).

Діяльність здійснювалась у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews