У якому форматі пройде новий навчальний рік на Буковині

05.07.2022 08:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Наразі триває активна робота задля повернення до офлайн-навчання. Проте безпека всіх учасників освітнього процесу залишається першочерговою складовою.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

- В умовах воєнного часу ми впроваджуємо очний освітній процес у приміщеннях навчальних закладів виключно за погодженням з органами влади. У разі наявності небезпеки заклад впроваджує дистанційний або змішаний формат навчання. Якщо в укритті не вистачає місць на всіх учасників освітнього процесу, є рекомендації щодо розділення навчання на кілька змін, – повідомив Шкарлет.

Також розглядається варіант, у межах якого деякі дисципліни викладатимуться в офлайн-форматі, а низка інших – онлайн.

- Ми мусимо забезпечити паспорт безпеки кожного закладу. Покажчики руху до сховища, план евакуації, розрахунковий час заходу до бомбосховища. Кожен із батьків буде проінформований про безпекові умови навчання дітей. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб освітній процес розпочався в максимально комфортних умовах, – каже Шкарлет.

За словами Міністра, батьки мають право визначати формат навчання дітей самостійно. До прикладу, якщо батьки побоюються очного навчання – вони можуть вибрати будь-яку іншу, зручну форму навчання (дистанційну, індивідуальну чи екстернат).

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews