Буковинські підприємці можуть отримати мікрогрант для запуску або розвитку бізнесу

07.07.2022 15:37   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Для запуску нового або розвитку діючого бізнесу зі створенням нових робочих місць підприємці можуть скористатися урядовою програмою та отримати мікрогрант від 50 до 250 тисяч гривень. «Дія», «Ощадбанк» та Державна служба зайнятості розпочали працювати з охочими отримати мікрогрант на власну справу.

Учасниками програми можуть стати суб’єкти мікропідприємництва чи малого підприємництва (фізична особа-підприємець або юридична особа), крім суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки.

Мікрогрант можна отримати на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, орендну плату за нежитлове приміщення, лізинг обладнання.

Умови отримання гранту: створення робочих місць на період надання гранту.

Розмір гранту – від 50 до 150 тисяч гривень за умови створення 1 робочого місця на весь період надання гранту або до 250 тисяч за умови створення 2 робочих місць на термін дії програми.

Консультацію щодо умов програми та оформлення заявки можна отримати у відділенні «Ощадбанк», центрі зайнятості, онлайн-підтримці – через чат-бот Державної служби зайнятості @DCZ_worknow_bot .

«Уряд робить все можливе, щоб підтримати економіку країни та наших громадян у цей непростий час. Із 1 липня стартувало 6 проектів за програмою «єРобота» з розвитку підприємництва та навчання. Це гранти від держави на створення власної справи, розширення малого та середнього бізнесу, нову кар’єру, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews