Заклади охорони здоров’я Буковини продовжують отримувати сучасне медичне обладнання. Відтак новий рентген встановили у Глибоцькій лікарні.
Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОВА.
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули через російську агресію
- У Чернівцях запрацювало нове унікальне обладнання для діагностики серця
Директор медзакладу Іван Шкробанець зазначив, що це необхідне оновлення, адже старому обладнанню було вже понад 30 років.

