Зеленський пояснив, чому відсторонив генпрокурорку Венедіктову та усунув голову СБУ Баканова

18.07.2022 00:27   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

У своєму зверненні наприкінці 144-го дня повномасштабної війни президент Володимир Зеленський пояснив, з яких мотивів було відсторонено від посади генпрокурорку Венедиктову та усунуто голову СБУ Баканова. Укази було оприлюднено на сайті ОП 17 липня ввечері.

«Сьогодні я ухвалив рішення про відсторонення від посади Генерального прокурора та про усунення голови Служби безпеки України. Я відвідав прифронтові регіони – найскладніші. Особисто розбирався з діяльністю зокрема й правоохоронних органів. За результатами цього, як ви вже знаєте, були ухвалені кадрові рішення щодо регіональних керівників сектору безпеки – Херсон, Харків. Конкретні дії та будь-яка бездіяльність кожної посадової особи в секторі безпеки та в правоохоронних органах будуть оцінені.

Хочу, щоб мене сьогодні почули й усі, від кого залежить надзвичайно чутливе питання призначення нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Моя позиція як Президента України – конкурс, який відбувся, має привести до цілком логічного рішення про призначення нового керівника.


Відповідна людина обрана, і від конкурсної комісії залежить фіналізація цього рішення», - заявив Зеленський.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews