Буковина – один із найпопулярніших регіонів для релокації підприємств

18.07.2022 10:56   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

За програмою релокації у безпечні регіони переміщено 678 підприємств. З них 68% (467 підприємств) вже відновили свою роботу. Загалом 1732 компанії подали заявки через платформу цифрової взаємодії для допомоги в релокації.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Більшість компаній перемістили свої потужності до Чернівецької (11,4%), Львівської (24,6% релокованих підприємств) та Закарпатської (16,1%) областей.

Серед підприємств які вже відновили свою діяльність на новому місці, найбільшу частку складають підприємства оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (38,7 %), переробної промисловості (33,1 %), інформації та телекомунікації (5,9 %), професійної, наукової та технічної діяльності (5,3%).

Прийом заявок на участь у програмі продовжується. Для цього необхідно зареєструватись на платформі цифрової взаємодії за посиланням: https://auction.e-tender.ua/#/register

 

 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews