В освітніх закладах Буковини проінспектували понад 500 укриттів: скільки з них відповідають нормам

19.07.2022 14:52   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

В освітніх закладах Буковини проінспектували понад 500 укриттів. Половина з них, за висновками комісій, повністю відповідають нормам безпеки.

Про це ішлося під час онлайн-наради із представниками Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області, в якій взяла участь заступниця начальника Чернівецької ОВА Ірина Ісопенко.

- Наразі у нашому краї перевірено 70% укриттів у освітніх закладах. У 315 фахівці виявили незначні порушення, над усуненням яких вже працюють на місцях. Натомість 256 укриттів відповідають усім необхідним нормам. Робота у цьому напрямку триває, – зазначила Ірина Ісопенко.

Представники ДСНС розповіли, що станом на 15 липня до початку очного навчання за показниками безпеки готові 19% закладів освіти України, в яких навчатимуться 20% учасників освітнього процесу. Також вони зазначили, що нарощуватимуть співпрацю із представниками крайової влади та освітніх закладів, аби якомога більше дітей мали змогу навчатися у безпечних умовах.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews