"Слуг народу" у Чернівецькій області не відкликатимуть, бо вони не є зрадниками. Заява голови партії

20.07.2022 00:27   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк зупинила рішення Політичної ради Чернівецької обласної організації партії від 18 липня про скликання зборів Чернівецької обласної організації партії.

«Ми неодноразово наголошували на тому, що процедура відкликання депутатів місцевих рад під час дії воєнного стану в Україні застосовується виключно щодо зрадників, колабораціоністів та корупціонерів, яким повідомлено про підозру», – заявила вона.

Натомість, повідомила Олена Шуляк, на Збори Чернівецької обласної організації партії Політична рада винесла питання щодо внесення пропозицій про відкликання депутатів місцевих рад за народною ініціативою з інших підстав.

“Саме тому я зупинила рішення Політради. Політичні питання під час війни повинні бути поставлені на паузу. Партія та місцеві організації мають зосередитися на ключових завданнях роботи в умовах воєнного стану: допомозі фронту, переселенцям, постраждалим регіонам та участі в процесах відновлення країни», – йдеться в заяві голови партії.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews