Горянський про Писанку: "Про хворобу вона не говорила, але симптоми були" (ФОТО)

20.07.2022 19:10   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

У Німеччині померла відома актриса і телеведуча Руслана Писанка. Для всієї України це стало шокуючим повідомленням – не стало зірки, яка втілювала у собі образ “щирої українки” – гарної жінки, “кров з молоком”.

Колеги Писанки, відомі актори, теж шоковані трагічною новиною. Виявилося, що Руслана Ігорівна нікому не розповідала про проблеми зі здоров'ям. До того ж на початку війни вона виїхала до Німеччини - відстань для друзів актриси ускладнила спілкування і розуміння ситуації.

Писанка кілька разів непритомніла на сцені

Vesti.ua поспілкувалися з колегою і другом Руслани Писанки – актором Володимиром Горянським. З ним актрису пов'язують численні театральні проекти, в яких вони грали на одній сцені протягом останніх десяти років.

- Хто що про її хворобу сьогодні говорить, але ознаки були й раніше, просто ми не розуміли чи не хотіли розуміти, – сумно каже Володимир Горянський. - Востаннє на сцені вона зомліла і вже попутно зламала ногу (це сталося 4 лютого у столичному Будинку офіцерів під час вистави "Потяг “Одеса-Мама" - ред.). Напевно, це був сигнал, що там все-таки щось не в порядку. І до цього з нею був випадок на сцені, коли вона втрачала свідомість. Напевно, це були симптоми.

Горянський про Писанку: Про хворобу вона не говорила, але симптоми були - фото 1
 

Руслана Писанка і Володимир Горянський товаришували і працювали багато років

На неї сильно вплинула смерть мами

Горянський впевнений, що Писанка себе певною мірою сама загнала щільним робочим графіком.

- Я Русі багато разів говорив – ти в такому жорсткому режимі працюєш, відпочивай більше, знаходь час. Але вона такий трудоголік, що для неї відпочинок був ненормальним станом, – розповідає актор. - Хоча треба було зупинитися. Вона дуже багато всього на себе брала. А ще останнім часом Руся повернулася на ТБ - стала ведучою програми “Твій день” на каналі "1+1", а телебачення, як відомо, вичавлює зі своїх співробітників усі соки. Плюс гастролі, плюс у неї мама сильно хворіла. Мама ж у Руслани померла місяць тому, і на неї ця смерть дуже вплинула. Тому все накопичилося і вилилося у сумний фінал.

Володимир Горянський розповідає, що думав із Русланою Писанкою проїхати Україною з гастролями, але вона сказала, що повернеться в Україну лише після війни.

Горянський про Писанку: Про хворобу вона не говорила, але симптоми були - фото 2
 
- Я зараз розумію, чому вона обрала Німеччину – думала, що місцеві лікарі їй допоможуть. Там Русі днями зробили операцію, яка пройшла успішно. Два дні тому я з нею розмовляв, вона була веселою, все начебто було нормально і не віщувало такої трагедії. А сьогодні вночі їй стало погано і все…

"Вона була такою молодою, такою гарною, це і шокує"

Багаторічний партнер Писанки зі сцени зізнається, що при всіх розкладах зі здоров'ям 56-річної актриси, її смерть таки стала для нього несподіванкою. 

- Я не думав, що все так серйозно, і Руся своєю поведінкою не давала підстав думати, що її смерть десь поруч, - зізнається Горянський. - Вона була дуже життєлюбною - весь час бігала, бігала... здавалося, що вона не зупиниться ніколи. Вона була такою молодою, такою гарною, це й шокує.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews