Мер Чернівців Роман Клічук розповів про найважливіші рішення чергової сесії міськради

29.07.2022 00:22   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Роботу 21-ї сесії Чернівецької міської ради було продовжено 28 липня. Під час неї вдалося прийняти низку необхідних для громади рішень.
 
Міський голова Роман Клічук виокремив найважливіші з них:
 
- Прийняли рішення про передачу технічних можливостей на обслуговування КП "Місьсвітло" вуличного освітлення сіл Коровія та Чорнівка. Таким чином у межах нашої розширеної тергромади оновлюватимемо освітлення на сучасне і економне.
 
- Внесли зміни у програму «Комфортне місто», які передбачають включення нових міжбудинкових проїздів для проведення ремонту дорожнього покриття. Тут же запланували очищення зливових мереж міста, аби після сильних злив дороги були вільними для пересування.
 
- Крок за кроком перейменовуємо вулиці нашої громади на честь видатних українців та позбуваємося пропагандистських назв радянської епохи. Зокрема перейменували вул. Горького Максима на Аркадія Жуковського, вул. Курську на Віталія Онофрейчука, вул. Котовського в с. Коровія на Олімпійську.
 
- Внесли зміни до договорів оренди нерухомого майна для низки навчальних закладів міста, встановивши пільгову ставку в умовах воєнного стану. Серед них коледжі і наші провідні університети - Буковинський медичний, Чернівецький національний.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews