Чернівецька обласна дитяча лікарня отримала сучасні медичні ліжка та іншу благодійну допомогу

05.08.2022 12:28   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Обласна дитяча клінічна лікарня отримала благодійну допомогу. Це 9 сучасних ліжок із матрацами та інші медичні вироби. Як інформує департамент охорони здоров’я Чернівецької обласної військової адміністрації, обладнання необхідне відділенням закладу, де отримують стаціонарне лікування діти з усього регіону, у тому числі і з числа внутрішньо переміщених осіб.

Ліжка забезпечать комфорт маленьким пацієнтам, котрим надають допомогу у стаціонарі. Заклад є базовою установою для надання медичної допомоги дітям у важких клінічних, в тому числі невідкладних станах – онкологічні та гематологічні захворювання, вроджені вади серця, судин, шлунково-кишкового тракту та нервової системи.

Щороку в медичному закладі стаціонарно лікують близько 10 тисяч дітей та майже 20 тисяч консультують амбулаторно.

Допомога була надана за сприяння та підтримки Юліани Маркізан – керівника доброчинної організації «Благодійний фонд «Віва ла Віта» та директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної військової адміністрації Олега Чорного.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews