Софія Ротару відзначає 75-річчя у місці сили - селі Маршинці на Буковині (ФОТО)

07.08.2022 14:51   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Сьогодні легендарна співачка Софія Ротару відзначає свій 75-літній ювілей.  З цієї нагоди вона приїхала до рідної хати у село Маршинці Новоселицького району Чернівецької області.

На своїй сторінці в Instagram вона розповіла (російською мовою) про гуманітарну ініціативу "Бон бокс"."Приїхала в місце сили! Тут я народилася, росла, пішла до школи. Тут я почала співати. Рідні Маршинці нагадали мені, як важливо не втратити почуття причетності до своєї Землі, відчувати зв'язок із тими, хто дав тобі життя, виховав та підтримував у твоїх починаннях. Я рідко пишу, але сьогодні маю два приводи. Мій ювілей та дуже важливий День гуманітарної ініціативи, яку я підтримую з перших днів початку повномасштабної війни. "БОН бокс".

Проєкт, який дбає про дружин і дітей військовослужбовців, які пішли на фронт і матерів з дітьми, які втратили батька та чоловіка на цій війні.

Трохи незвичайна для мене роль, не звикла допомагати "на публіку", ще складніше мені просити про допомогу. Але саме цього дня, разом із Вашими теплими привітаннями та словами підтримки, якими Ви оточуєте мене вже багато років, хочу звернутися з проханням підтримати тих, кому зараз важко, хто справді потребує нашої допомоги. Давайте разом зробимо це добре! Де б ми не перебували і якою б мовою не говорили… Сьогодні не час святкувати ювілей, сьогодні я молюся, щоб, як завжди, за кілька тижнів після мого Дня народження, ми святкували День Незалежності України! Щоб якнайшвидше, замість повітряних тривог, у кожному будинку, у кожній родині, у кожному місті нашої прекрасної України звучали пісні про Любов та Світ! Ваша Софія Ротару", – йдеться у дописі.

Софія Ротару. Фото з мережі Інтернет 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews