У чернівецькому озері знайшли кілька тисяч мертвих рибин

08.08.2022 00:30   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

У Чернівцях в озері на вулиці Південно-Кільцевій загинуло понад дві тисячі рибин різних видів. Завдано збитків на 1,5 мільйона гривень.

Про це повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль.

Ще 2 серпня ним було зафіксовано загибель водних біоресурсів на цій водоймі. Для визначення масштабів і причин загибелі риби працівниками Управління ініційовано виїзд за повідомленням на "гарячу" лінію яке надійшло близько 18:00 год.

Під час обстеження водного об’єкта зафіксовано загиблі водні біоресурси таких видів: плітка - 987 екз., окунь – 992 екз., краснопірка – 139 екз., короп – 34 екз., сом – 3 екз., карась – 571 екз. Збитки завдані рибному господарству становлять 1 551 043 гривень.

Також, 3 серпня, на телефон "гарячої" лінії надійшло ще одне повідомлення про загибель риби на р. Потіт в районі Калинівського ринку м.Чернівці.

Працівниками Управління ініційовано виїзд на водойму спільно з заступником Чернівецького міського голови, працівниками ГУНП в Чернівецькій області, КП "Чернівціводоканал" та Держпродспоживслужбою.

В результаті комплексного обстеження водойми спеціалістами Управління встановлено видову приналежність загиблої риби : бичок пісочник - 188 екз., окунь – 45 екз., головень – 40 екз., щука – 21 екз., марена звичайна- 1 екз.

Загальна сума збитків рибному господарству України на р. Потіт становить 334 426 грн. 84 коп.

На місці події було складено акт про встановлення факту загибелі риби.

Для встановлення причин загибелі водних біоресурсів на обох водоймах працівниками Держпродспоживслужбою та КП "Чернівціводоканал" було відібрано проби води та водних біоресурсів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews