У якому стані сховища у освітніх закладах Чернівецького та Вижницького районів (ФОТО)

19.08.2022 16:08   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

На Буковині готуються до навчального року офлайн. Відтак у Чернівецькому районі фахівці обстежили 559 об’єктів у закладах освіти, з них 81,6% забезпечені укриттям. У Вижницькому районі проінспектували 117 та визначили, що 77,8% забезпечені укриттям.

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк оглянув, у якому стані перебувають сховища в дитячих садочка та школах Чернівецького і Вижницького районів.

- Створити максимально безпечні умови для усіх учасників навчального процесу – завдання, яке ми маємо виконати до початку нового навчального року. Для цього перевіряємо наявність та придатність укриттів, роботу систем оповіщення тощо, - зазначив Руслан Запаранюк.

Загалом під час робочої поїздки начальник ОВА відвідав 13 освітніх закладів. Він перевірив, чи відповідають тут укриття всім затвердженим нормам. Йдеться, зокрема, про наявність в них води, аптечок, санітарних вузлів тощо.

 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews