У школах, які працюватимуть онлайн, розмістять переселенців

28.08.2022 00:00   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Заклади освіти, які працюватимуть в онлайн-режимі, розмістять внутрішньо переміщених українців із небезпечних і тимчасово окупованих територій. Про це повідомила глава Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час робочої наради.

За її словами, першочерговим завданням влади є забезпечення кожної сім’ї, що евакуюється, належними умовами для проживання. А утеплені та обладнані приміщення освітніх установ можуть слугувати хорошим прихистком для людей, зокрема взимку.

“Наразі в Україні значна кількість освітніх закладів готується до навчального року, але разом з тим збирається працювати у режимі онлайн. Їхні приміщення – утеплені й обладнані – можуть стати гарним прихистком для ВПО. Було вирішено збільшити кількість закладів, які переобладнають під місця компактного проживання внутрішніх переселенців”, – повідомляється у відомстві.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews