Буковинські рятувальники провели практичні навчання для жителів та персоналу «Міста добра». Інспектори, зокрема, розповіли їм правила пожежної безпеки та пояснили, як поводитися під час пожежі.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Перегляньте також:
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень
- У Чернівцях відкрили виставку «Кафедра Буковини: мандрівне» про культурну спадщину регіону
Також фахівці навчили присутніх правил безпечної евакуації з приміщення, принципів користування первинними засобами пожежогасіння. Крім того, жінки мали змогу самостійно ліквідувати загорання, використовуючи вогнегасник.



