Готовність контрольно-пропускного пункту «Красноїльськ» складає 90%

15.09.2022 16:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Готовність контрольно-пропускного пункту «Красноїльськ» складає 90%. У тестовому режимі його планують запустити на початку жовтня.

Про це під час пресконференції повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

- Через несприятливі погодні умови графік робіт зазнав незначних змін. Наразі тут завершують монтування дорожнього покриття, облаштовують робочі місця. Робітники працюють на об’єкті цілодобово. Залишилося налаштувати тут систему обліку митної служби, систему сканування і адміністрування, - сказав начальник ОВА.

Він також розповів про роботи на КПП «Дяківці». Начальник ОВА зазначив, що під’їзні шляхи тут вже добудували. Завершують облаштування самого КПП, виконують внутрішні роботи. Готовність цього об’єкту – 78%.

- Ми зробили те, що довго нікому не вдавалося – знайшли гроші для добудови цих КПП. Для цього, згідно постанови Кабінету Міністрів України 917 від 2 серпня 2022 року, з резервного фонду державного бюджету митній службі виділили 115 мільйонів гривень. Ці кошти вже на рахунках митниці. Триває процес перерахування їх підряднику, - додав начальник ОВА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews