"Буковина" програла "Прикарпаттю" з Івано-Франківська на останніх хвилинах (ФОТО, ВІДЕО)

19.09.2022 00:29   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Футбольний клуб "Буковина" удома програв "Прикарпаттю" з Івано-Франківська. Ця поразка стала для "жовто-чорних" третьою в останніх чотирьох матчах розіграшу Першої ліги.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

Перший тайм закінчився без жодного забитого м'яча. У другому – "Буковина" пропустила на 89-ій хвилині матчу. Рахунок відкрив атакуючий півзахисник "Прикарпаття" Максим Стаднік, який відправив м'яч у ворота після подачі Василя Цюцюри.

Гра закінчилась з рахунком 0:1 на користь команди з Івано-Фраківська. Відтак "Буковина" залишається на останньому восьмому місці у турнірній таблиці групи "А". У активі підопічних Андрія Мельничука одне очко. Водночас "Прикарпаття" із сімома очками займає четверту сходинку.

ФК "Буковина". Фото ФСК "Буковина".

Наступний матч "Буковина" зіграє на виїзді 24 вересня проти "Полісся" із Житомира.

Раніше у відео Суспільне розповідало, як "Буковина" готувалась до нового сезону:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews