Упродовж минулого тижня у Чернівцях було зареєстровано 514 нових випадків захворювання на коронавірус (попереднього тижня – 533). Таким чином, захворюваність залишилася на попередньому рівні.
Від початку пандемії коронавірусу в Чернівцях захворіло 69 786 особи, з них одужало – 67 550 людей, а 1 273, на жаль, померло.
– Для стаціонарного лікування хворих на коронавірус мешканців Чернівців розгорнуто 90 ліжок у міських лікарнях, – каже головний спеціаліст-лікар управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Ірина Вострікова. – Зокрема, у Міській лікарні №4 – 50 ліжок (зараз тут лікується 21 хворий), у КНП “Центральна міська клінічна лікарня” – 40 ліжок (наразі лікується 28 хворих).
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com.
Слідкуйте
за нашими новинами в Х,
долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Новини БуковиниТеги: #коронавірус, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці