"Ви уявляєте, що відчуває дружина, яка 120 днів цілодобово переглядає фото і списки загиблих?": підтвердилась загибель Героя з Буковини

02.10.2022 00:21   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

У запеклих боях під Ізюмом загинув Герой з Буковини Сергій Офіцеров із позивним "Хотин". Його останніми словами у військовому радіозв‘язку були "Слава Україні!"

Про це повідомила Любов Годнюк:

"Ви замислювалися над тим, що відчуває мама, коли отримує повідомлення - "Ваш син безвісти зник після бою"? Ви уявляєте, що відчуває дружина, яка 120 днів і ночей цілодобово переглядає фото і списки загиблих, закатованих, полонених у групах і пабліках і на кожному фото шукає знайомі риси? Ви знаєте, як це, коли треба добрати слова, щоб сповістити дітям, які обожнюють татуся, що він не повернеться …ніколи….
Що відчувають мама і рідний брат, коли здають свої зразки для проведення ДНК - експертизи?

Який розпач і жах у серці, коли ти хочеш заснути… прокинутися і щоб це все було кошмарним сном. А ні… бо тобі надсилають фото натільного хрестика з моргу Дніпра і ти впізнаєш його".

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews