Багаторічного директора чернівецького театру відсторонили від обов'язків

25.10.2022 14:07   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Комісія Чернівецької обласної ради перевірить діяльність обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської та проаналізує ефективність роботи керівника установи Юрія Марчака.
 
Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Олексій Бойко, реагуючи на звернення колективу драмтеатру та критичні повідомлення у ЗМІ.
 
До складу комісії ввійшли фахівці обласної ради та обласної військової адміністрації. Вони протягом двох місяців вивчатимуть ситуацію, що склалася в колективі, та проведуть внутрішню перевірку установи.
 
На час проведення службового розслідування Юрій Марчак тимчасово відсторонений від виконання посадових обов’язків директора драматичного театру. На цей період керувати роботою комунальної установи доручено Іванові Бутняку, який до цього очолював Чернівецький культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука.
 
На зображенні може бути: у приміщенні
 
 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews