Із 17 листопада школи повернуться до очної форми навчання. Також це стосується закладів дошкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та позашкільної освіти.
Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк:
Перегляньте також:
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти
- У Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі
“Варто зазначити, що територіальні громади краю можуть самостійно прийняти рішення щодо запровадження, за необхідності, дистанційної форми навчання у своїх громадах до кінця тижня”.