Упродовж минулого тижня у міському клінічному пологовому будинку №2 народилося 25 дітей: 11 дівчаток і 14 хлопчиків.
Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я Чернівецької міської ради.
Перегляньте також:
- У Чернівцях судитимуть учасників міжнародного шахрайського кол-центру, який ошукав громадян Казахстану на понад 30 млн грн
- На Буковині керівнику м’ясопереробного підприємства повідомили про підозру через забруднення земель на майже 1 млн грн