Буковинець Олександр Горбан виборов золоту медаль на Міжнародному турнірі з рукопашного бою MMA GAMMA, який нещодавно відбувся у Нешвіллі (Сполучені Штати Америки).
Про це повідомляє Берегометська селищна рада.
Перегляньте також:
- У Чернівцях судитимуть посадовців за розтрату майже 850 тис. грн під час ремонту вулиці Хотинської
- У Банилові-Підгірному 16-річний мотоцикліст збив 8-річного велосипедиста: дитина в лікарні
Горбан виборов золото у вирішальному поєдинку проти американця Джеймі Палазуелоса. Кажуть, до цієї нагороди хлопець йшов довго і наполегливо.
Загалом усі українські бійці повернулися з турніру з медалями. Вони вибороли 10 нагород: 4 золота, 4 срібла і 2 бронзи.
.jpg)