«У складі «Буковини» багато кваліфікованих футболістів, але їм потрібно ще трохи часу»: суперники (ФОТО)

30.11.2022 01:02   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Жеребкування календаря другого етапу футбольних змагань "VBET UA Перша" відбудеться сьогодні, 30 листопада. На весняному етапі команди Групи А гратимуть з командами Групи Б у два кола. І чернівецька "Буковина" має тут непогані шанси.
 
В останньому матчі цієї осені футболісти з Чернівців серйозно поступилися тернопільській "Ниві" (0:3), однак головний тренер команди-суперника Сергій Задорожний належним чином оцінив їх рівень:
 
«Ми задоволені результатом матчу. «Буковина» - непростий суперник, команда демонструє хороший рівень футболу, але «Нива» зіграла краще і здобула закономірну перемогу.
 
«Буковині» потрібен час. У вас кваліфікований тренер, чудовий підбір гравців. Потрібно вірити в команду завжди. Не тільки тоді, коли «Буковина» перемагає, а й коли зазнає поразки. Тому треба завжди підтримувати команду.
 
Кого можу виділити у складі «Буковини»? У вас дуже багато кваліфікованих футболістів. Особисто мені подобається гра Василя Гакмана, Василя Палагнюка, також хочеться виділити Кирила Прокопчука та Артура Новотрясова. Думаю, що «Буковині» потрібно трохи часу для досягнення позитивних результатів».
 
На зображенні може бути: 1 особа та текст «vbet ua nepwa 1 TAЙO VDaym Gym OBN EUR oARr• ·B: vbet nepи NIKE»
 
 
Турнірна таблиця VBET UA Перша (група на вибування) перед початком другого етапу
 
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та текст «ТУРНПРНАТАБЛИЦЯ ТУРНРНА ТАБЛИЦЯ # КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 МАТЧИ очки ЧЕРНИГΙВ скорук ДИНАЗ CAMA 6 6 11 6 9 ПРИКАРПАтТя 6 9 6 9 БУКОВИНА 8 ПОЛТАВА 6 8 ФСК МАРУПОЛЬ 6 5 ГИРНИК-СПОРТ СПОРТ ГИРНИК 6 3 7 8 BUKFC.COM BUKFC 語»
 
 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews