Понад 11 тисяч осіб з інвалідністю у Чернівецькій області отримують державну соціальну допомогу (ФОТО)

06.12.2022 09:49   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

У Чернівецькій області 11522 особи отримують державну соціальну допомогу для осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю. Впродовж 2022 року їх нараховано та профінансовано на суму 368909.4 тис. грн.

Про це йшлося на спільній зустрічі представників органів влади, міжнародних благодійних та місцевих громадських організацій людей з інвалідністю, яку провели у Чернівцях.

Захід відвідала перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк. Учасники обговорили питання, що турбують людей з інвалідністю та батьків, які виховують дітей з інвалідністю.

Вирішили створити моніторингову групу для проведення аудитів щодо визначення доступності закладів охорони здоров'я та організувати зустріч з Центром медико-соціальної експертизи.

Також йшлося про реалізацію в області Регіональної програми щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю. У її межах планують облаштувати 97 елементів доступності у державних та комунальних установах області.

Під час зустрічі присутні мали змогу поспілкуватися, знайти міжнародних партнерів для підтримки своїх проєктів і вирішити нагальні проблеми.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews