Упродовж минулого тижня в КНП Міський клінічний пологовий будинок 2 народилося 29 малюків. З них – 15 дівчаток і 14 хлопчиків.
Про це повідомляє управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули через російську агресію
- У Чернівцях запрацювало нове унікальне обладнання для діагностики серця