На Буковині встановлено новий ліміт споживання електроенергії

24.12.2022 14:33   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Дефіцит споживання електроенергії діє у всіх областях.

Станом на 24 грудня в енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит електроенергії, найскладнішою ситуація є у Київській області, сході та півдні України. 
 
 Про це повідомляє НЕК "Укренерго" .
 
"Станом на 24 грудня в енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит електроенергії. Працюють всі види генерації, але через обстріли та пошкодження обладнання припинила виробіток одна з електростанцій. Також продовжують діяти певні обмеження у системі передачі електроенергії, спричинені пошкодженнями магістральних мереж російськими атаками.

Масовані обстріли енергосистеми України російськими терористами продовжуються. Руйнування об’єктів енергетичної інфраструктури у центральних, східних та прифронтових районах тривають.
Там, де це можливо, ремонтні роботи йдуть цілодобово", - йдеться у повідомленні.

В АТ "Чернівціобленерго" для Чернівцької області на сьогодні ліміт споживання становить 188 МВт, які ми не будемо перевищувати, щоб недопустити відключення критично важливих об’єтів життєзабезпечення краю. 
 
"Сьогодні зберігається похмура погода, з підвищеною вологістю і можливими замерзанням поверхонь. Така погода не сприятиме збільшенню годин для вімкнень, оскільки сонця не очікується, а споживання електроенергії зростатиме. Для можливості більше дотримуватися графіку ми виділили окремі бригади енергетиків, які займаються лише включеннями та відключеннями. Це непросте рішення, оскільки нині бракує фахівців, які займаються ремонтом обладнання.
 
Сьогодні усі енергетики країни роблять усе можливе, щоб покращити ситуацію з електропостачанням", - зазначають в обленерго.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews