Через технологічне пошкодження знеструмлено шість сіл.
Про це повідомили в АТ “Чернівціобленерго”.
Перегляньте також:
- На Буковині 24 червня проведуть в останню путь двох полеглих Героїв
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти
Зокрема, без світла залишилися: Глибоцький РЕМ: Димка, Михайлівка.
Сокирянський РЕМ: Шебутинці, Кормань, Лопатово, х. Покровка.
Аварійні бригади працюють, щоб відновити живлення мешканцям.