РНБО зняло санкції із ТОВ «Машзавод» у Чернівцях. Останнє слово за Зеленським

Підприємство розірвало відносини з білоруськими та придністровськими компаніями

28.01.2023 18:06   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Радою національною безпеки та оборони України було знято санкції з чернівецького ТОВ "Машзавод". Про це сьогодні повідомив керівник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

 

Він звернувся до президента України з метою підписати указ про зняття санкцій:

- Для вивчення до Служби безпеки України було добровільно передано весь необхідний пакет документів, що підтверджують факт розірвання договірних відносин із білоруськими та придністровськими компаніями. Аналіз документів показав, що дійсно підприємство переорієнтувалося та зупинило всю діяльність з компаніями з Білорусі та невизнаного Придністров‘я. Свою зовнішню діяльність "Машзавод" переорієнтував на нові європейські ринки країн Балтії, зокрема Польщі та Чехії. Більше того, сам завод фінансово та матеріально допомагає армії. Проте товариство залишається під пильним наглядом компетентних органів з метою недопущення порушення національних інтересів країни. З огляду на вищевикладене та на рішення більшості членів РНБО було прийнято скасування санкцій щодо ТОВ "Машзавод". На підставі цього звертаюся до вас, пане Президенте, прошу підтримати рішення РНБО та своїм указом зняти санкції з ТОВ "Машзавод".

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews