У Чернівецькій області модернізують систему оповіщення

11.03.2023 14:21   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
На Буковині модернізують систему оповіщення. Для цього управління цивільного захисту населення Чернівецької ОВА отримало тестовий комплекс загальнодержавної автоматизованої системи центрального оповіщення.
 
Це дозволить здійснювати інформування більш ефективно та оперативно. Тестування нової системи триватиме до 23 березня 2023 року. Після цього вона повноцінно запрацює.
 
В області розміщено 148 сирен з дистанційним управлінням, що дає можливість покрити зону озвучення території на 100%. Також у 13 населених пунктах краю знаходиться апаратура оповіщення типу П-160 та П-164, яка забезпечує оповіщення керівного складу та населення районів.
 
У тих населених пунктах області, де немає сирен для оповіщення населення про загрозу «Повітряної тривоги», застосовують аудіозаписи зі звуком сирени через колонки та дзвонять дзвони у церквах. Для тих, хто бажає отримати додаткові сповіщення про повітряну тривогу, створено єдиний Telegram-канал «Повітряна тривога» (https://t.me/air_alert_ua), який дублює всі сповіщення застосунку.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews