Мав власний інтернет-магазин, захоплювався фотографією: історія про чернівецького Героя Владислава

30.03.2023 00:38   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Спецпризначенець Владислав Митринюк, позивний Фотік, загинув 10 вересня 2022 року під час звільнення від окупантів Балаклії на Харківщині. Воїну було 39 років.

Владислав народився в Чернівцях. Закінчив місцевий багатопрофільний ліцей №11. Потім навчалася у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Мав власний інтернет-магазин. Захоплювався фотографією. Багато подорожував, любив українські гори. Жив у Харкові.

З початком повномасштабного російського вторгнення Владислав приєднався до лав спеціального підрозділу «Кракен» Головного управління розвідки Міноборони України. Разом із побратимами став на захист Харківської області.

«Ми були дуже близькі один одному, мали плани, мрії. Він був дуже гарною людиною. Не любив, щоб його називали героєм, але він ним був. Кожен день свого життя, не тільки на войні. Він робив те, що вважав потрібним. Захищав і любив. Ще дуже довго я буду щодня думати про тебе, Владе. Ти був дуже важливим для мене чоловіком, партнером і другом», – розповіла подруга загиблого Єлизавета.

«Захищаючи країну, загинув наш читач Владислав Митринюк. Небайдужа, щира людина. Коло його інтересів було досить широким – мистецтво, історія, філософія, художня література. Дякуємо, герою, що був нашим другом, відгукувався та приходив на допомогу!» – написали на сторінці Холодногірської бібліотеки.

«Він був дуже здібним учнем, світлою, доброзичливою людиною, вірним товаришем. Весь колектив ліцею глибоко сумує і висловлює щирі співчуття рідним, друзям, близьким… Владислав Митринюк віддав своє життя у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави», – зазначили у Чернівецькому ліцеї №11.

«Буду пам'ятати вічно! Ти був чудовим, надійним, мудрим! Спочивай з миром! Дякую тобі за все!!!» – написала знайома Тетяна Алтухова.

Поховали Героя у Харкові.

У Владислава залишилися батько, близькі та друзі.

Долучіться до збору даних – розкажіть про загиблих рідних та близьких, заповнивши форму:

Для загиблих військових:

Для цивільних жертв:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews