Підприємець з Миколаєва отримав грант на 4 мільйони гривень і відкрив власний бізнес у Вижниці (ФОТО)

05.04.2023 00:00   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Минулого літа у Вижниці відкрилось нове підприємство – «Вижниця промсервіс». Його власником та директором є Максим Леванець, який переїхав до Буковини з Миколаєва.

Компанія займається порошковим фарбуванням металевих виробів. Наразі фарбують деталі для світлодіодного обладнання, яке виготовляє релоковане підприємство, власником якого теж є Максим. Воно знаходиться на цій же території. 

- Раніше ми необхідну продукцію замовляли у сторонніх компаній, а зараз ці потреби закриваємо самостійно. Після відкриття «Вижниця промсервіс», ми подались на грант від державної програми «єРобота». Нам вдалось залучити 4 мільйони гривень. Ще 1 мільйон 700 тисяч гривень власних коштів доклали і придбали необхідне обладнання – камеру напилення фарби, 9-метрову камеру запікання, яка є найбільшою у регіоні та повний комплект обладнання для піскоструйної обробки металу. Таким чином ми повністю закриваємо процес порошкового фарбування металевих виробів, – каже підприємець.

Завдяки закупленому за грантові кошти обладнанню, вдалось скоротити технологічний процес у понад 10 разів. 

- Зараз ми можемо закрити наші потреби у фарбуванні за один день. Раніше на це ми витрачали близько двох тижнів, – розповів Максим Леванець. 

Про державну програму дізнались завдяки соцмережам. Компанія, яка виготовляє обладнання для порошкового фарбування, запустила рекламу, в якій зазначила, що допомагає підготувати необхідні документи для подачі на грант. Тож підприємець вирішив скористатись цією можливістю.

Наразі він виграв ще один грант – консультації спеціалістів, які допоможуть вийти на європейський ринок – у Польщу, Нідерланди та Німеччину.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews