Сім’ї загиблих захисників на Буковині гарантовано отримують виплату у розмірі 15 мільйонів гривень

08.04.2023 08:32   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
В Чернівецькій області сім’ї загиблих захисників гарантовано отримують виплату у розмірі 15 млн гривень, яка розподіляються між членами сім’ї загиблого, батьками та утриманцями.
 
Про це повідомляє пресслужба Чернівецького ОТЦК та СП.
 
Виплата одноразового грошового забезпечення здійснюється поетапно, на першому етапі - 1/5 від призначеної суми.
 
Залишок, тобто 4/5 від призначеної суми, виплачується щомісячно, частинами впродовж 40 наступних місяців.
 
Для отримання одноразової грошової допомоги насамперед необхідно звернутись до найближчого районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки області, не прив’язуючись до місця реєстрації.
 
Відтак Чернівецьким обласним ТЦК та СП здійснюється перевірка отриманих від районних (міського) ТЦК та СП документів та готується висновок, який направляється на розгляд комісії Міністерства оборони України.
 
Нагадуємо, що в Чернівецькому обласному ТЦК та СП надаються консультації з питань соціального забезпечення членів сімей загиблих військовослужбовців: 0500882055 Дзвінки приймаються щоденно, крім суботи та неділі, з 10:00 по 13:00 та з 14:00 по 16:00).
 
Довідково
 
Призначення та виплата одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців здійснюється відповідно до наказу Міністерства оборони України від 25.01.2023 року № 45, який затверджує Порядок і умови призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) військовослужбовців Збройних Сил України в період дії воєнного стану.
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews