Упродовж тижня у чернівецькому міському пологовому будинку №2 народилося 19 малюків. З них 8 дівчаток і 11 хлопчиків.
Про це повідомляє управління охорони здоров’я Сернівецької міської ради.
Перегляньте також:
08.06.2026
18:00:39
Упродовж тижня у чернівецькому міському пологовому будинку №2 народилося 19 малюків. З них 8 дівчаток і 11 хлопчиків.
Про це повідомляє управління охорони здоров’я Сернівецької міської ради.
23:02, 20 Травня, 2026
11:43, 18 Квітня, 2026
20:03, 1 Квітня, 2026