У Чернівцях розібрали аварійний будинок на Руській, 6

06.10.2023 23:55   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Це вартувало понад 3 млн грн.

У Чернівцях завершили розбирати аварійний будинок на вулиці Руській, 6, стіна якого обвалилась 20 вересня. Роботи з демонтажу тривали два тижні й вартували понад 3 мільйони гривень з міського бюджету.

Про це раніше в інтерв'ю Суспільному повідомив заступник міського голови Василь Зазуляк.

Раніше на демонтаж будинку виділили понад 7 мільйонів гривень. Ці гроші перерозподілили з видатків для благоустрою на експлуатацію об'єктів житлово-комунального господарства. Рішення про це ухвалили на позачерговому виконкомі 22 вересня.

Зазуляк каже, суму у 7 мільйонів гривень визначили за попередніми розрахунками будівельних організацій, які виїхали на місце під час обвалу. Наразі вартість усіх робіт становить понад 3 мільйони гривень

"Це небезпечні роботи, верхні поверхи по цеглі фактично демонтовували. Передбачалося, що буде багато ручної праці, але сьогодні вся робота разом з вивозом сміття та облаштуванням паркану вартуватиме трохи більше ніж 3 мільйони гривень".

Наразі з місця обваленого будинку потрібно вивезти будівельне сміття, огородити підвальний поверх та замурувати отвір у стіні сусіднього будинку. Він утворився, бо будівлі мали спільну сходову клітку та стіну.

"Сподіваюся, вже найближчими днями зможемо відновити рух громадського транспорту. Це зараз велика проблема, особливо людей, які живуть у мікрорайоні "Гравітон" та рухаються у тому напрямку", – каже Зазуляк.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews