Це пожежні та медичні автомобілі, спецтехніка та машини для комунальників.
Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц та бургомістр німецького міста Тельтов Томас Шмідт передали місту Хотин у Чернівецькій області вісім машин. Це пожежні та медичні автомобілі, спецтехніка та машини для комунальників.
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули через російську агресію
- У Чернівцях запрацювало нове унікальне обладнання для діагностики серця
Про це повідомив голова Хотинської громади Андрій Дранчук на своїй сторінці у Facebook.
Техніку передали під час поїздки Дранчука до Німеччини. 16 листопада він відвідував місто Тельтов, яке є містом-побратимом Хотина. У Німеччині відбулась зустріч з Олафом Шольцом, а після — пресконференція, де Хотину передали техніку.