Чернівці — серед обласних центрів, де найбільше виділено на благоустрій у частці від загального бюджету

21.11.2023 12:12   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

На місцеву ТрО місто виділило всього 5 млн з 685 мільйонів ПДФО від військових.

Чернівці — серед обласних центрів, де найбільше виділено на благоустрій у частці від загального бюджету, — майже 19% або 834 мільйони гривень. Про це йдеться у публікації Forbes, де порівняли надходження від військового ПДФО, витрати на благоустрій та підтримку частин тероборони серед обласних центрів, крім Києва.

Чернівці отримали 685 мільйонів ПДФО від військових, 834 мільйони гривень передбачили на благоустрій, а 5 мільйонів — спрямували на підтримку ТРО. Це дані станом на 1 жовтня.

Дані про 5 мільйонів отримали, підрахувавши видатки за двома статтями: "Заходи та роботи з територіальної оборони" та "Інші заходи громадського порядку та безпеки".

Водночас не враховували видатки на заходи за програмами мобілізаційної підготовки населення, соціального забезпечення, лікування ветеранів та відновлення від наслідків агресії тощо.

null

"Підтримка сил оборони могла бути внесена в інші статті видатків і розмита серед видатків на інші потреби. Такі видатки також не враховувалися через неможливість визначити, яка саме частина коштів спрямовується на сили оборони", – йдеться у матеріалі.

Станом на серпень цього року на підтримку військових частин Чернівецька міськрада виділила понад 150 мільйонів гривень. Загалом за час повномасштабного вторгнення на потреби захисників та їх родин перерахували більше пів мільярда, говорив раніше у коментарі Суспільному міський голова Роман Клічук.

Зокрема, гроші виділяли на купівлю військових облігацій та авто для підрозділів ЗСУ, а також матеріально-технічне забезпечення, паливо, ремонт техніки.

У міськраді у відповіді на запит Суспільного повідомили, що допомога для військових, їх родин та військових частин у 2022 році ставила 4,7% від загального бюджету міста. Станом на серпень цього року цей відсоток становив 8,6%.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews