У Чернівецькій області частково знеструмлені сім населених пунктів у Вижницькій та Путильській громадах. Поривами вітру там обірвало мережі та пошкодило електричне обладнання.
Про це повідомили в обленерго.
Перегляньте також:
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти
- У Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі
Через негоду, яка сталася в ніч на 24 листопада, в області частково знеструмлені жителі хутора Майдан, а також сіл Іспас, Самакова, Нижній та Верхній Ялівець, Сарата та Перкалаба.