Чотири мільйони від цінних паперів та кредит на авто: що задекларували топ-посадовці Чернівецької міськради (ФОТО, ВІДЕО)

12.12.2023 10:00   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Двоє заступників голови Чернівецької міської ради — Ігор Крохмаль та Юрій Лесюк — оприлюднили щорічні декларації за 2022 рік. Це зробив також секретар виконкому Сергій Добржанський. Водночас заступник голови Василь Зазуляк повідомив про зміни у майновому стані, а Євгеній Маховіков, секретар ради Марина Кирилюк та міський голова Роман Клічук наразі не подали декларації.

Про це пише Суспільне Чернівці.

Заступник міського голови Ігор Крохмаль подав щорічну декларацію за 2022 рік, а також дві декларації про суттєві зміни майнового стану у 2023 році.

За минулий рік Крохмаль заробив майже 750 тисяч гривень на посаді заступника голови міськради. Його дружина Лідія, яка працює в нацполіції області, отримала понад 363 тисяч гривень зарплати. Також Крохмаль задекларував доходи синів: Михайло отримав понад 17 500 гривень у фаховому медичному коледжі, а Іван — понад 480 тисяч гривень в обласному управлінні поліції охорони.

Також у декларації за 2022 рік Крохмаль вказав, що зберігає 780 тисяч гривень, а його дружина — 370 тисяч гривень.

Згідно зі щорічною декларацією, Крохмаль володіє квартирою у Чернівцях, площею понад 36 квадратних метрів. Ще одна квартира у Чернівцях та житловий будинок у Глибоцькій громаді перебувають у власності дружини Лідії.

Також Крохмаль володіє земельною ділянкою у понад 1500 квадратних метрів у Глибоцькій громаді та орендує у фермерського господарства "Дубрава" понад 29 тисяч квадратних метрів землі у селі Михайлівка.

Крім цього задекларував право користування легковим авто марки SKODA Octavia, а також авто OPEL INSIGNIA, яким володіє його син Іван.

У 2023 році Крохмаль отримав строковий кредит на понад 700 тисяч гривень на купівлю авто та задекларував право власності на авто SKODA KAROQ 2023 року випуску. Також взяв позику на 690 тисяч гривень.

Згідно зі щорічною декларацією за 2022 рік, опублікованою на сайті НАЗК, Юрій Лесюк на посаді заступника міського голови заробив понад 666 тисяч гривень зарплати та ще понад 104 тисячі гривень гонорарів та інших виплат. Також заробив майже 6 тисяч гривень, працюючи за сумісництвом викладачем у Буковинському державному медуніверситеті.

Крім цього, отримав 150 тисяч гривень внаслідок відчуження рухомого майна. Його дружина Ольга заробила понад 193 тисячі гривень за основним місцем роботи та понад 21 тисячу гривень за сумісництвом.

Також Лесюк володіє квартирою у Чернівцях площею 57,4 квадратних метри, а також земельною ділянкою у понад 420 квадратних метрів. Також задекларував право власності на BMW 518 2016 року випуску.

Цьогоріч отримав понад 1, 5 мільйони гривень завдяки відчуженню нерухомого майна.

Василь Зазуляк наразі не подав щорічну декларацію, втім повідомив, що цьогоріч отримав 4 мільйони гривень доходу від відчуження цінних паперів та корпоративних прав, йдеться на сайті НАЗК.

 
Марина Кирилюк та Сергій Добржанський. Колаж Суспільне Чернівці

Секретар виконавчого комітету Сергій Добржанський задекларував квартиру у Чернівцях, площею майже 63 квадратні метри. Нею володіє його дружина Ірина. Сам посадовець має право власності на дачний будинок площею 20 квадратних метрів. Про це йдеться у його щорічній декларації за 2022 рік.

Також його дружина має легковий автомобіль Nissan Tiida, а Добржанський володіє авто марки Hyundai SantaFe.

На посаді секретаря виконкому Добржанський заробив понад 646 тисяч гривень. Працюючи за сумісництвом викладачем у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, він отримав понад 71 тисячу гривень.

Ірина Добржанська загалом заробила понад 110 тисяч гривень у фаховому коледжі технологій та дизайну та за сумісництвом у торговельно-економічному університеті. Їхній син Данило отримав 6 540 гривень стипендії у Фаховому коледжі ЧНУ.

Крім цього, подружжя має спільні 9 500 євро. Ще 6 тисяч євро та 50 тисяч доларів готівкою, а також 1000 доларів на банківському рахунку має Добржанський. Сергій Добржанський вказав свою приналежність до громадського об'єднання "Політична партія Європейська солідарність".

Роман Клічук (по центру) та його заступники Євгеній Маховіков, Ігор Крохмаль, Василь Зазуляк. Колаж Суспільне Чернівці

Міський голова Роман Клічук, його заступник Євгеній Маховіков та секретар міськради Марина Кирилюк наразі не подали декларації. Вони можуть це зробити до 31 січня наступного року.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews