Загалом з російського полону повернулися двоє буковинців.
Про це повідомив голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.
Перегляньте також:
- На Буковині керівнику м’ясопереробного підприємства повідомили про підозру через забруднення земель на майже 1 млн грн
- У Чернівцях судитимуть посадовців за розтрату майже 850 тис. грн під час ремонту вулиці Хотинської
“Наразі можу підтвердити, що додому з російського полону повернулися двоє буковинців: Андрій Степанов з Новодністровська і Валерій Дашкевич із с. Клішківці”, – йдеться у дописі Запаранюка.