Загалом з російського полону повернулися двоє буковинців.
Про це повідомив голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.
Перегляньте також:
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти
- У Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі
“Наразі можу підтвердити, що додому з російського полону повернулися двоє буковинців: Андрій Степанов з Новодністровська і Валерій Дашкевич із с. Клішківці”, – йдеться у дописі Запаранюка.