У вівторок, 3 вересня, у Чернівецькій області електрику вимикатимуть впродовж усієї доби.
Про це йдеться на сайті Чернівціобленерго.
Перегляньте також:
- На Буковині 24 червня проведуть в останню путь двох полеглих Героїв
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти

Дізнатися номер своєї групи можна за пошуком на сайті.