Агенти РФ вербують неповнолітніх дівчат для вбивств українських військових

Опубліковано:
10 Червня, 2026 о 13:47

З початку року українські правоохоронці зафіксували шість епізодів замовних убивств військовослужбовців, до яких російські спецслужби намагалися залучити неповнолітніх дівчат. В одному з випадків злочин вдалося попередити.

Про це в коментарі «Цензор.НЕТ» повідомив голова Національної поліції України Іван Вигівський.



За його словами, правоохоронці фіксують «чітко вибудувану схему», за якою діють російські куратори. Вони вербують дівчат через Telegram та інші месенджери, обіцяючи швидкий заробіток, після чого дистанційно координують їхні дії.

Згідно з цією схемою, завербованим особам ставлять завдання знаходити військових через сайти знайомств і пропонувати провести спільне дозвілля. Для реалізації злочинних намірів організатори, за даними поліції, забезпечують фінансування оренди житла, купівлю алкоголю та передають місця так званих «закладок» із забороненими речовинами, які можуть використовуватися для отруєння.

У Нацполіції наголошують, що будь-яка участь у подібних схемах тягне за собою кримінальну відповідальність, незалежно від обіцяної винагороди. Особи, які співпрацюють із представниками держави-агресора, відповідатимуть згідно із законом.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #вбивства, #вербування, #дівчата, #ФСБ





Статті

Інтерв'ю
“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою
10:51, 1 Травня, 2026

“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою

Блоги

ТОП новини Буковини: