На Буковині рятувальники витягли з палаючої будівлі кошеня

Опубліковано:
20 Липня, 2025 о 19:53

На Буковині рятувальники витягли кошеня з палаючої господарської будівлі, повідомляє головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.



Як йдеться у повідомленні, 19 липня на спецлінію 101 надійшло повідомлення від власниці про пожежу в господарській будівлі.

Рятувальники ліквідували пожежу на площі 35 кв.м. Полум’ям було знищено покриття та частково саму будівлю.

Причини та збитки наразі встановлюють фахівці.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: ДСНС у Чернівецькій області
Теги: #пожежа, #порятунок кошеняти, #рятувальники





Статті

Інтерв'ю
“Понад 300 хат збудували на гроші з-за кордону”: чи можна повернути у громаду на Буковині жителів, які на заробітках
17:03, 31 Березня, 2026

“Понад 300 хат збудували на гроші з-за кордону”: чи можна повернути у громаду на Буковині жителів, які на заробітках

Блоги

ТОП новини Буковини: