З російського полону звільнили двох буковинців. Це сталося під час обміну військовополоненими 20 червня.
Про це повідомила представниця Уповноваженого з прав людини в області Ірина Ісопенко.
Перегляньте також:
- Україна повернула з російського полону 185 захисників та одного цивільного
- З російського полону повернувся буковинець Іван Ковальчук, який перебував у неволі з 2022 року
19 червня у межах обміну повернули ще трьох буковинців.
Деталей обміну, зокрема імен бійців, не повідомлятимуть до завершення великого обміну полоненими.